Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dopuszczenie do matury rozszerzonej.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-07, 14:31   #23
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Dot.: Dopuszczenie do matury rozszerzonej.

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
I co z tego jakby nie zdała rozszerzonej? Nie jest tak, że matematykę również w tym roku pisze się i na podstawie i na rozszerzeniu?


Rozśmieszyłaś mnie, na prawdę Pomoc z dobrego serca wg Ciebie polega na tym, żeby komuś uniemożliwić ukończenie szkoły średniej, bo chce zdawać maturę rozszerzoną? Pomoc mogłaby być ewentualnie wtedy, gdyby to uczeń nie chciał zdawać matury, a jedynie ukończyć szkołę średnią.

A jak ta twoja koleżanka postępuje podobnie jak nauczycielka Autorki to niech lepiej zmieni zawód, bo się do swojej roboty nie nadaje.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania

To ja jestem nauczycielem (a raczej byłam bo obecnie nie jestem aktywna w tym zawodzie, nie w lo)

Proponuje nie traktowac wszystkich nauczycieli jako zło

Jak autorka chce zglosić to niech zglasza nauczyciel też człowiek wkurzy sie i do matury nie dopuści. Nie popieram ale gdybam bo nie chcąc pluć w swoje gniazdo, powiem tylko, że jest taka możliwość. A jak pójdzie do dyrektora ten wezwie nauczycielkę i powie
-Henia ta i ta przyszla na skarge
-A to ja jej teraz pokaże nie dość że ledwo ciągnie to takie coś
A dyr na to RÓB CO UWAŻASZ

Brutalne, ale prawdziwe. Życia chyba nie znacie wierząc, że prawda zawsze zwycięży

Dodam tylko, ze ja nigdy nie narzuciła bym takiego czegoś uczniowi, dla mnie to jego wybór, nie popieram też Orwellowskiej sytuacji "Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych" ale takie jest życie niestety...

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Krusiak chyba jesteś niezbyt na bieżąco w szkolnych sprawach - jak jej to dupe uratuje, przecież nawet jak będzie miała 1% z matury rozszerzonej to nic się nie dzieje, nie oznacza to nie zdanej matury, nie oznacza to właściwie nic podstawowe przedmioty zdała, a w rekrutacji na studia po prostu wpisze wynik z matematyki podstawowej jeśli będzie korzystniejszy, jezu

ale skupi się na podstawie programowej ktorą może opanuje (mniej zagadnien)

W lo nigdy nie pracowalam (przedszkole, podstawówka i gimnazjum) wiec mogę knocic fakty-stara jestem ;-) za moich czasow to ani gim. ani tych wymysłow z matura nie bylo ;-)))

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2013-02-07 o 14:33
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując