Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zioła Bonifratów na odchudzanie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-15, 11:58   #18
Elitka4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 872
Dot.: Zioła Bonifratów na odchudzanie

Cytat:
Napisane przez gosiagabrys Pokaż wiadomość
Witaj, ja zioła piję od miesiąca i nic. Kupiłam je w Krakowie w aptece Bonifratrów. 20 zł z hakiem kosztuje wielka torba różnych ziół, które trzeba zmieszać ze sobą i pić zaparzone 2 łyżki w dwóch szklankach wody przed każdym posiłkiem 3 razy dziennie. Nie ukrywam, że jestem zawiedziona bo słyszałam cuda i widziałam też jak działają na innych a na mnie zero Nie schudłam praktycznie nic a poza nimi też stosuję różne metody jak aerobik, piję 2 litry wody dziennie, jem Bio CLA, piję zieloną i czerwoną herbatę...
Kupiłam kolejną torbę na kolejny miesiąc - jak przez ten miesiąc nic nie schudnę to rezygnuję bo na opakowaniach tych ziółek pisze jakie szkodliwe mają działanie po dłuższym stosowaniu. Poza tym wszędzie pisze, że długotrwałe picie ziół [tej samej mieszanki] powoduje wyjałowienie żołądka więc.... po co ryzykować?
Życzę Ci powodzenia ale tak samo byłam zarażona optymizmem jak Ty
Może na różne organizmy działają różnie? Hmmm....

Nie ukrywam zdziwienia! Ja też piję zioła ojców Bonifratrów, ale jak czytam powyższy opis to mam wrażenie że Ty masz jakieś inne... Ja kupuję we Wrocławiu w takim punkcie przy szpitalu alergologicznym o.Bonifratrów i po prostu kupuję gotową mieszankę. Zaparzam 2-3 łyżeczki, odcedzam i piję. I to wszystko na ten temat Spytaj tam u siebie o gotowe zestawy, u nas są to u Was też powinny. Mi też by się nie chciało bawić w samodzielne mieszanie tego wszystkiego.

Ja nie piję tego, żeby jakoś cudownie się odchudzić w jeden miesiąc, ale żeby mieć normalną przemianę materii. Na początku piłam te zioła na przemianę materii, ale one jakoś słabo na mnie działały. Teraz od kilku już lat piję zestaw nr 3 czyli zioła przeciw otyłości (5 zł za torebkę gotowej mieszanki) i jak piję regularnie to odwiedzam wc nawet codziennie albo co drugi dzień. I piję to już kilka lat i cały czas działają tak samo i nie muszę zwiększać dawki czy coś. Jak dla mnie te zioła są super, ale tak jak mówię, mi chodziło tylko o polepszenie przemiany materii, a nie o cudowne odchudzenie. Jak ktoś chce dużo schudnąć, to raczej samymi ziółkami tego nie zdziała. Ale jak się je potraktuje jako dodatek do diety i ćwiczeń, to myślę, że coś pomogą
Elitka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując