Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-18, 14:33   #133
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
To co stosujesz albo stosowałaś na zaskórniki?
ja też kiedyś miałam z nimi spory problem, ale udało się (niemal) całkowicie je zlikwidować silnym złuszczaniem (plus koniecznie zaniechaniem manualnego oczyszczania porów); u mnie to było jeszcze przed erą kosmetyki naturalnej; używałam niedostępnego już kremu aptecznego z retinolem+AHA

byłam wczoraj na dalekiej Pradze (jakaś Grochowska/Gocławska tereny dość hmm wyludnione i zaniedbane i natrafiłam na ogromniasty i baaardzo dobrze zaopatrzony sklep z naturalsami; sporo marek Bio, trochę marek niecertyfikowanych ale co najważniejsze - 4 standy z kolorówką (Benecos, Lavera i jeszcze jakieś dwie, już nie pomnę); nawet zrobiłam dla Was piękne zdjęcia panoramiczne, ale aparat się dziś zawiesił, więc nie pokażę

W każdym razie warszawianki powinny poznać tą miejscówkę, zwłaszcza ze wzgl a ogromną ilość testerów kolorówkowych

W TKmax Blue dziś nowa dostawa Antipodes (tak, tak, teraz już chodzę tam codziennie, oczywiście szamponów ni ma.... ) zakupiłam serum Worship (czy jakoś tak były trzy sera, to powyższe, Divine, i jeszcze jakieś drugie olejowe + krem Vanilla pod
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora