Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-10, 18:36   #1119
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Kociak_mrauu Pokaż wiadomość
A jaka to najnowsza seria? Ta dla dzieci? Bo ja szukałam tego Lirene spf50 do twarzy, takiego w niebieskiej tubce i niestety nigdzie nie było. Były tylko z tej serii http://www.rossnet.pl/Produkt/Lirene...-50,99021,4642 - ten do całego ciała
http://www.aptekaslonik.pl/prod_info...pf50-50ml.html i ten do twarzy. Niestety nie wiem jakie są składy.
A ta wartość PPD co najmniej 16 to dobrze? czy mało?
A czy ponawiam pytanie dotyczące składu mineralnej emulsji lirene sensitiv spf30, bo taką kupiłam ostatnio, ale w celu używania na całe ciało, a nie do twarzy. Skład jest następujący:
Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Propylene glycol, C12-15 Alkyl Benzoate, methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol, Ethylhexyl Triazone, Titanium Dioxide, Dimethicone, potassium cetyl phosphate, caprylic/capric triglyceride, cetyl alkohol, cetyl dimethicone, PVP/Hexadecene Copolymer, Passionflower Seed Oil, Triethanolamine, Alumnia,Stearic Acid, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tocopheryl Acetate, Shea Butter, Xantan gum, Allantoin, Carbomer, Copper Gluconate, simethicone, Camelia Sinessin Leaf Extract, Phenoxyethanol, Methylparaben, Diazolidilnyl Urea, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben
Bardzo proszę doświadczone dziewczyny, aby tak trochę mi zanalizowały skład. Czy ma dobre filtry i czy zapewni dobrą ochronę? Bo nie wiem czy mam szukać czegoś lepszego czy to może być. Spf50 z tej serii nie było :/
Nie wiem dokładnie o którą chodzi, bo na ich stronie jest mineralna emulsja w niebieskiej tubce z serii sensitive. Wygląda bardzo podobnie do tej wcześniejszej. W rossmanie on jest nadal dostępny, wiec nie wiem czy to ten stary czy to ten nowy, ale skoro mają mieć taki sam skład to co za różnica Jeśli chodzi o wartość PPD to tak średnio, np. Bioderma ma PPD 38, La Roche Posay 42, a SVR 41 (dane z 2010 wiec teraz mogą się trochę różnic). Odnośnie filtru co chcesz dokładnie wiedzieć?

Edytowane przez Sabriel_
Czas edycji: 2013-05-10 o 18:49
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora