Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-14, 23:25   #2273
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
hej potrzebuję waszej porady od około 1,5 roku farbuję włosy na prawie czarny brąz. (średnio co 1,5 - 2 miesiące) myślałam że wybrałam dobrą farbę, bez amoniaku itd itp. Jedbnak zamarzyło mi się ombre, czy jakiekolwiek rozjaśnienie. poszłam do fryzjera wytłumaczyłam o co chodzi i dowiedziałam się że popełniłam straszna głupotę - cały czas malowałam włosy najgorsza farbą z możliwych - Palette 28 myc dokładnie tą: http://www.schwarzkopfpalette.com/ou...uble-espresso/ (w listopadzie raz jeden zafarbowałam innym bardziej czerwonym odcieniem: http://www.goldmax.pl/palette-color-...pf-p-9831.html ). Fryzjerka gdy powiedziałam jej czym farbowałam włosy załamała ręce i powiedziała że to właśnie najgorsze co mogłam zrobic, każdy fryzjer mi to powie i nie ma żadnej gwarancji co wyjdzie z dekoloryzacji i rozjaśniania, jeśli w ogóle uda się ściągnąc kolor to z rozjaśniania wyjdzie coś żółtawego... a może nawet nic nie wyjdzie, nie uda się ściągnąc farby... nie może mi niczego zagwarantowac

jestem dosyc podłamana, czy jest faktycznie tak jak mówi mi fryzjerka? marzy mi się rozjaśnianie typu ombre, jest na to jaka kolwiek szansa?? jestem zła na siebie, bo choc jestem laikiem myślałam że dobrze robię wybierając farbę bez amoniaku i typu 28 myc. myślałam że mniej szkodzi to włosom...

no niestety tacy są fryzjerzy w polsce ;/ większość (nie wszyscy!)
wydaje mi sie naprawde, ze im się nie chce bawić w dekoloryzacje. oczywiście ze sie da! palette nie jest wcale zła! z kazdej faby da sie zejść niekoniecznie niszcząc przy tym włosy. kup sobie dekoloryzator renee blanche i działaj potem pokaż się fryzjerce i ciekawe co powie
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora