Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-14, 17:27   #3689
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To jest dobre, jak ktoś ma skąpą miesiączkę, u mnie niestety, cieknie strumieniami przez pierwsze 2-3 dni i musiałabym opróżniać kubek co chwilę, ryzyko ubrudzenia jeszcze większe. Też sobie nie wyobrażam tego w toalecie publicznej.
Co do pojemności to kubki chyba są lepsze od tamponów i podpasek. Ale niestety moment wymiany jest do mnie nie do przejścia. Zrezygnowałam z podpasek na rzecz tamponów właśnie po tym, jak mi się pewnego razu "ulało" podczas wymiany podpaski w publicznej toalecie - na jasne spodnie. Przy tamponach nie ma mowy u mnie o czymś takim, a nawet przy dobrze dobranym kubku byłoby gorzej z usuwaniem go niż z podpaską, bo krew się dosłownie za nim ciągnie i jest ryzyko ochlapania sobie skóry i ciuchów.

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
hej dziewczyny.
Szukajac przepisów na domowe peelingi natrafiłam na taki: sól morska+ olej rzepakowy,wyczytałam tez ze olej rzepakowy super nawilża ciało,próbowałyście?
I czy chodzi tutaj o taki zwykły,do smażenia?
Olej nie nawilża, nie tylko rzepakowy, ale w ogóle żaden. Jeśli szukasz nawilżenia, to nie tędy droga.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora