Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-12, 21:01   #2654
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Uzyłam maski Skin79. bardzo przyjemna tekstura i zapach. Wyglada mi tez na wydajną. Z tego co widze, fajnie czysci, ale czy na dłuzsza mete okaze sie super, to pewno wyjdzie po fakcie, a nie po jendym uzyciu. W kazdym razie jestem zadowolona, bo nie sciaga, nie podraznia ani nic podobnego.
Jak jej używacie? Na busie i ruchami kolistymi i zmywacie czy trzymacie tez na twarzy troche?
Dzięki za opinię
Jak będziesz dalej zadowolona, to kupię przy następnej promocji, bo teraz $$$ mi nie styka, a muszę siłownię opłacić Trzeba mi było tylu pomadek?
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
To nie zima tylko slowo limitka

Oj Lenko, nikt Cie nie zmusza do zakladania konta na ig przeca tu jest super i tutaj bedziemy gadac, insta jest od zdjec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Limitka to takie słowo klucz, przez które samo się klika
Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Hejka,
nie oddzwonili, w końcu sama zadzwoniłam i dzisiaj właśnie byłam Generalnie jestem bardzo zadowolona. Klinika elegancka w pałacu kultury (koło kinoteki), lekarz bardzo miły i profesjonalny. Sam zabieg mało przyjemny, delikatnie mówiąc szczególnie pobieranie krwi miałam na twarz i szyję, przy szyi już zaczęłam trochę wymiękać, lekarz zagadywał, żeby odwrócić uwagę. Wybiorę się jeszcze za miesiąc (najlepiej zrobić 3-4 zabiegi) tylko nie wiem czy nie na samą szyje
za odwagę. Daj znać, jak cera się wygoi. Ciekawa jestem jaki można realny efekt osiągnąć
Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość


Wydobywam się, ale doły są głēbokie. Nie jest chyba źle, ale ciągle czekam.
za poprawę sytuacji i samopoczucia
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Ale co jest krzywdzące? To, że nie założę sobie IG czy to, że nie mam ochoty być "folołersem" (matkokochana, jakich słów na starość używam).
I kogo skrzywdziłam? Chyba nikomu mój profil, ani mój following nie jest do szczęścia potrzebny.

Poza tym, chybs się nie zrozumiałyśmy. Ja nie uważam, że posiadanie IG jest złem. Uważam, że ja go posiadać nie chcę. Nie chcę nikogo tam też obserwować, chyba, że dostanę link do jakiegoś interesującego mnie zdjęcia.

A związek pomiędzy tymi moimi przekonaniami a wątkiem jest tylko taki, że jeśli prześledzisz ostatnich 15 stron wątku to zauważysz, że osoba, która nie ma IG i nie widzi tego, co Wy widzicie kompletnie nie wie o czym rozmawiacie. Ma tu siedzieć i uśmiechać się jak łysy do grzebienia?

I ostatnie sprostowanie - nie pisałam o Madżesti.
Spokojnie Nikt nikogo nie zmusza do zakładania insta Jeśli będziesz kiedyś chciała to ok, jeśli nie - nadal jest wątasek
Fajnie tam być, ale tu odbywa się całe życie towarzyskie
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Dziś faktycznie cały dzień o ig 😆
Jutro będziemy o zakupach wszak zamówiłam dwa płaszcze i dwa dywany a dziś przyszły perfumy ange ou demon
Płaszcze
Ja jutro będę pomykać w nowej kurtcę, oby okazała się ciepła

Które Ange ou demon?
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując