Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-06-11, 11:10   #3717
violino
Zadomowienie
 
Avatar violino
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 452
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
można ręcznie dodawać w endomondo? jak? ja ogolnie wiem prawie co do metra gdzie na mojej trasie kolejny kilometr wypada więc wiem ile przebiegłam, tylko to cholerne endo się zacina i potem wynik z miesiąca mam o wiele niższy
Wchodzisz w Historię swoich biegów i wtedy w dolnym prawym rogu jest zielone kółko z plusem - ono służy do dodawania treningów ręcznie. Oczywiście bez trasy. Ja sobie wtedy wklejam zdjęcie trasy z mojej dedykowanej aplikacji.

Ja wiem, gdzie wypadają kolejne km, ale to jest mierzone aplikacją, więc inna aplikacja pokaże mi je w trochę innych miejscach
Kiedyś włączyłam jednocześnie Huaweia, chyba Endomondo i Stravę, albo zamiast Endo coś innego, nie pamiętam. W każdym razie, Huawei pokazał mi 10km (i według niego skończyłam bieg), a potem się okazało, że pozostałe dwie aplikacje nie dociągnęły do 10km, różnica wyniosła aż 300m różnicy. To jednak dużo.
Więc olewam już te aplikacje, biegam z jedną, a Endo traktuję tylko jako bazę zapasową, w razie gdyby mi Huawei padł i skasował wszystkie dane.
__________________
"Wychodzę z domu z zamiarem przebiegnięcia sześciu mil. Jutro siedem, pojutrze osiem i tak dalej.
Przebiegam obok piekarni. Kupuję słodką bułeczkę i jem ją w drodze powrotnej do domu. Niech inni biegają".
violino jest offline Zgłoś do moderatora