Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-29, 00:41   #4803
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedronka- produkty godne polecenia cz. XXX

Cytat:
Napisane przez Karolajna1_9_8_9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chodzi Wam o te maszynki:
http://mojekosmetyki2.blogspot.com/2...o-golenia.html (ostrzegam, włącza się tam bardzo dziwna muzyka )
Jeśli to te, to ich nie polecam, szczególnie, jeśli macie wrażliwą skórę. Są jakieś tępe, drapiące, nie golą dokładnie, skóra nie jest przyjemnie gładziutka. Lepiej dołożyć kilka złotych i kupić różowe Wilkinsony z trzema ostrzami.
Te biedronkowe zużyję do golenia nóg. Zimą nie muszą być zachwycająco gładkie
Dziękuję za opinię

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
U mnie tych butów "emu" jest jeszcze dużoooo... Nikt nie kupuje, tylko ja wczoraj przymierzałam Większe zainteresowanie było tymi kurtkami i płaszczami, ale na spokojnie da się kupić nie to co w Lidlu np.
Właśnie zawsze to mnie dziwi..czy aż tak jakościowo różnią się te ciuchy czy taka po prostu tradycja szturmu ciuchowego na lidl

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
zapewne tak, tyle że z tego co pamiętam, dużo osób wtedy jednak pisało na wątku,że im również przecieka/nie trzyma ciepła i oddawały te kubki...
Ja pewnie byłam jedną z tych osób Nie trzymał ciepła więc okazał się zbędny bo nawet na wazonik to mi nie pasował do wnętrza

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Ale jest też droższa co ? U mnie od 30 mozzarella będzie po 1,99zł (ale to tylko u mnie w ramach akcji wsparcia dla Ukrainy)

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------


Dziękuję A nie jest czasem rozlazła ?
Że co? to ja poproszę o akcję wsparcia dla mojego miasta

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A w czym tkwi fenomen tego garnka, że nie przywiera? Moje wszystkie rondelki po owsiance muszę szorować i chętnie pozbyłabym się tego obowiązku, tylko zastanawiam się czy warto kolejny rondelek do szafki upychać
laisla jest offline Zgłoś do moderatora