Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 21:05   #448
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez Marijuana Pokaż wiadomość
Właściwie to nie szukałam nic na ten temat , ale na szczęście dla mnie trafiłam tu przypadkiem. Próbowałam już wiele rzeczy aby oczyścić moją skórę , moje pory są strasznie zapchane , i nie ma znaczenia jakich kosmetyków używam , jednak kiedy smarowałamtwarz olejem rycynowym na noc , miałam wrażenie , że pory są jeszcze bardziej zapchane i zastanawiam się czy mimo to ryzykować...
I jeśli chodzi o metodę tzw "parówki" to nic przy tym nie wyciskamy , ani nic ? bo wiem , że kosmetyczni po zastosowaniu parówki oczyszczają twarz w sposób mechaniczny (co podobno uszkadza skórę)
ja po parówce wyciskam, później glinka zielona i na koniec olej. I jest dobrze. WYciskanie przez chusteczke!
Cytat:
Napisane przez martuunia Pokaż wiadomość
Narnijkar dzięki za odpowiedz Chyba muszę troche o tym poczytac, przyznaję się, że nigdy o tym nie slyszalam, a co gorsze nie pomyslalam

dziewczyny, a co sądzicie o oleju pichtowym? nikt nic o nim nie mowi, a mi się własnie o nim przypomnialo. Kiedys pomieszalam go sobie z naftą i stosowalam na zaskórniki (patent oczywiscie z Wizażu) nieco mnie przesuszyl, ale to raczej wina nafty. Nie moge powiedziec, bo trochę mi pomogl, poza tym miałam bardzo miękką cerę i ładniejszy koloryt.
Może to dobry pomysl stosować ten olej razem z olejkiem rycynowym do OCM?
stosowałam ten olejek punktowo na wypryski, ale nie zauważyłam różnicy.
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ja przyszłam, żeby się pochwalić
Otóż, jakiś czas temu zakupiłam sobie te osławione na wizażu rybki z Gala, no i niestety nie za bardzo zadziałały na mnie, mam wrażenie, że mnie lekko zapchały kiedy stosowałam je na noc na całą buzię, dodatkowo spowodowały przesusz naskórka. Jednak ostatnio znalazłam dla nich zastosowanie
Jedną rybkę zużywam codziennie do wieczornego OCM- owania się I powiem Wam, że mam wrażenie, że cera ma się lepiej niż po zwykłej mieszance oleju rycynowego i oliwki z hipp. No i plus jest taki, że oleje mam na cerze zbyt krótko, żeby mogły mnie zapchać, a jak widać nawet przez tę chwilę mają czas, żeby coś tam zdziałać
hmmm... u mnie te rybki działały bardzo dobrze, nie zapychały i zaskórników było mniej Fakt, mogłyby lepiej nawilżać.
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując