Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-18, 16:24   #2835
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez kiwo Pokaż wiadomość
Używam tą essencję nieprzerwanie od grudnia, codziennie rano. Najpierw miałam wersję nową, póżniej uzywałam tą z puerarią (przez przypadek udało mi się ją zdobyć na testerkorea). Prawdę mówiąc nie zauważyłam takiej różnicy, jakiej się spodziewałam, a myślę, że największy wpływ na zmianę wyglądu ma stosowany równoczesnie codziennie masaż twarzy. Ale używam dalej, bo jest wydajna, niedroga i ma dobry skład . Moze pół roku to za krótko?
W międzyczasie zaliczyłam regularne używanie Sidmool serum wypełniające i Sidmool z peptydami, oba pod oczy. Nie zauważyłam efektów i ze względu na ich wysoką cenę dla regularnego stosowania (mimo że są wydajne) raczej na razie nie planuję zakupu:cena+długi okres stosowania a brak widocznych efektów , podejrzewam je o placebo.

W każdym razie trudno jest poprzysiąc, ze te koncentraty nie działają wcale. Może to kwestia spostrzegawczości i oczekiwań? Jeden zauważy minimalną zmianę w wyglądzie, ktoś inny (jak ja) nie umie się dopatrzyć takich niuansów, bo ma większe oczekiwania i chciałby, by oprócz niego tą zmianę mogli zauważyć też inni .
To jednak nadal kosmetyk, nie wypełniacz, może stąd rozczarowanie?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując