Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-18, 16:48   #430
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: kosmetyki mineralne Pixie Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Ależ nie ma za co, korzystaj.

Tak, dodatkową można sobie domówić już w normalnej cenie. Ciężko mi powiedzieć czy dwa zestawy również byłyby za free, ale lepiej nie próbować szargać cierpliwości Pixie, i tak trzy gratisowe próbki to miła niespodzianka.

I czy my naprawdę zawsze musimy chcieć te same kolory? Ja z wymienionych przez Ciebie tylko Satin Sand sobie darowałam, bo mam 3 nieruszone próbki z AG, więc najpierw je wypadałoby napocząć. A Creamy wziąć musiałam jako jedyny kolor który znam, żeby porównać, jak ma się kolorystyka w nowej formule, jeszcze by się okazało że Love Botanicals są np. ciemniejsze niż AG i niepoprawnie oceniłabym kolor, zakładając z góry że w obu wersjach są identyczne.

basiago nie ma co, masz świetne swatche porównawcze, więc zawsze podsyłam jeśli ktoś ma wątpliwości. I skoro ten Sesame to raczej stara formuła, to tym bardziej koleżance AlbinoticBlack przypasują Butter Cream i Dune. I ja akurat formuł rozświetlających u siebie nie mam (chyba, że próbki z wymian), bo moja skóra sama się ekhm rozświetla , ale kryjące i matujące obecne, powoli zaczyna mnie przytłaczać ta ilość, szczególnie, że nie wszystko naprawdę mi przypasowało i leży praktycznie nieużywane. I też nie jest to 2-3 podkłady, do liczby trzech to ja chciałabym się ograniczyć.
Zawsze możemy zmienić je na inne Lub opalić się hi hi
Jestem bardzo ciekawa jak creamy natural i satin sand będą się sprawować w nowym podkładzie.
Podejrzewam, że mogą się różnić, szczególnie, że skład jest zupełnie inny.
I nowych odcieni w obu formułach

Moja ilość podkladów przeraża mnie, choć na pewno nie są to takie ilości jakie widziałam na forum. Na pewno daleko mi do niektórych z Was
Ilość próbek też jest za duża. Sporo z nich nawet nie użyję. Po prostu są za ciemne.
Jakiś czas temu wkurzyłam się na stare próbki z Amili (ze starej formuły) wsypałam je do jednego pojemniczka rozjaśniłam CB i mam dodatkową tylko jedną większą próbkę
Cytat:
Napisane przez Inachis Pokaż wiadomość
Pisali, ze darmocha jest dla stu pierwszych osób.

Oczywiście musiałam klepnąć
Almond milk, bo teraz mam i kolorystycznie mi pasuje, chcę przetestować w nowej formule. Morning gold i dew kiss wyglądają obiecująco, więc też wzięłam.

Mi też się pyszczek przyzwyczaja szybko i zaczyna stroich fochy. Ja nawet kremy do twarzy mam zawsze dwa-trzy różne i stosuję naprzemiennie. Z podkładami miałam problem, może akurat mi podpasuje ten nowy podkład?
Dobra, najwyzej się nie załapię na darmowe próbki, trudno.
Zamówię wtedy hurtem kilka z Botanicals i 3 z AG z nowych odcieni.

Często zmieniam podkłady. Jak za długo stosuje jeden to mi się skóra przyzwyczaja do niego. Co do kremów to przeważnie stosuję jeden naraz aż do wykończenia go (inny na noc). Zdarza się, że po kremie mnie wysypie lub skóra go po prostu nietoleruje. Moja skóra często mnie zaskakuje (nawet po zjedzeniu czegoś)
Stawiam na sprawdzone produkty.

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-10-18 o 16:50
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując