Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-27, 20:55   #2910
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kurcze, ale to jest wlasciwie tez poziom 10 no nie? I ma wode 9%?
To na jakiej zasadzie to jest ze ten sam poziom farby z tą sama woda, i jedna łapie mocniej a druga słabiej?
Nie wiem jak to jest, może zalezy od refleksu?
Ja nie lubie popieli dlatego polecam 10,21 ale jak lubisz czysty popiel to bierz 101.

snowhitee
jeśli chodzi o bluzkę ja brałabym ciemniejsza



Cytat:
Napisane przez nielegalna29 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Słuchajcie. Mam pytanie.
Jestem farbowaną brunetką, włosy mam pomalowane na ciemny brąz prawie, że czarny. Z natury jestem jasną brunetka. Malowałam włosy dwa miesiące temu, mam już 4 cm odrosty (szybko dość rosną może dlatego, że łykam cynk). Ostatnio nabrała mnie chęć na blond włosy. Moje pytanie jest takie. Czy jeżeli do sierpnia tego roku nie będę farbowała włosów, odrobinę zetnę końcówki, to czy po tych miesiącach będę mogła normalnie bez problemów i plam rozjaśnić tą część włosów, która jest teraz brązowa? Wiem, że odrosty bez problemu rozjaśnię bo kiedyś tak robiłam, ale chodzi mi czy te pomalowane bez problemów się rozjaśnią?
A może trzeba jakoś je "naturalnie" rozjaśniać? Jakieś płukanki? Specjalne kosmetyki? Poradźcie mi...
A jaka jest różnica czy teraz zafarbujesz tę część już farbowaną czy zrobisz to w sierpniu?
Nie rozumiem
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora