Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-06, 13:21   #1728
Lenka_Magda
Raczkowanie
 
Avatar Lenka_Magda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 206
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez patrycjja Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny! mam nadzieję, że któraś z Was będzie wiedziała co poradzić. więc tak - jakiś miesiąc temu malowałam włosy na blond ( malowałam, nie rozjaśniałam- zabieg u fryzjera ) ponieważ KONIECZNIE chciałam sprawdzic czy kolor dziecinstwa nadal bedzie mi pasowal jest ok ale jednak wolałam swoje stare włoski w kolorze ciemny blond/jasny brąz. teraz chciałabym sama, w domu, odzyskać dawny kolor. jednak trochę noję się dziwnych fioletowo zielonych efektów. czy to możliwe że po farbie nie rozjaśnianiu tak będzie? miała tak któraś?

nie wiem co mnie podkusiło. po poprzednim malowaniu na czarno musiałam skrócić włosy i to znacznie, miało być nigdy więcej i psikus
jak bardzo masz jasne włosy? Bo ja też miałam blond i i farba się prawie całkowicie wymyła z tych pofarbowanych. W ogóle kolor był paskudny bo wpadał w rudości. Jeśli chcesz powrócić do swojego to chyba najlepszy do tego fryzjer będzie.
Lenka_Magda jest offline Zgłoś do moderatora