Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja od wewnątrz: suplementy i zioła poprawiające kondycję skóry
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-16, 09:54   #915
SoiSoi
Zadomowienie
 
Avatar SoiSoi
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 134
Dot.: Liść oliwny na gronkowiec

Miałam kilka lat temu gronkowca, który zadomowił mi się w migdałkach. Wiem, bo parę razy robiłam posiew. Nie chciałam stosować antybiotyku ze strachu przed MRSA. Wycięcie też nie wchodziło w gre. Wynalazłam w necie właśnie liść oliwny, bo nie jest to nowa rzecz, a podobno działa dobrze na wszystko. Stosowałam przez bodajże 4 miesiące i nie zauważyłam zmiany ani na lepsze ani na gorsze. Załamałam ręce i stwierdziłam, że będę się z dziadem męczyć do końca. Olśnienie przyszło gdy podczas wizyty u dentystki ta uszkodziła mi dziąsło. Bolało okropnie, ropiało i nie chciało się goić. Wyczytałam wtedy o wspaniałych gojących właściwościach soku z aloesu, więc zakupiłam i płukałam zęby parę razy dziennie. Dziąsło się zagoiło, a przy okazji migdałki przestały boleć, a i inne nieprzyjemne objawy też już tak nie dokuczały. Zaczęłam, więc pić rozcieńczony sok i robię to już od paru lat. Problem z ropiejącymi, opuchniętymi migdałkami zniknął. Cera też się poprawiła.
Teraz ten soczek jest bardzo łatwo dostępny, nie tak jak jeszcze parę lat wstecz, więc polecam wszystkim zdesperowanym
SoiSoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując