Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 00:34   #188
lil_lily
Przyczajenie
 
Avatar lil_lily
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7
Dot.: Zoeva - kosmetyki i pędzle - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Kredek ze Smashboxa nie posiadam, ale podobno najlepszy do kremowych produktów do konturowania jest 110, ale chyba u Ciebie w zestawie go nie ma. Myślę, że możesz popróbować ze 103, a jeżeli chciałabyś mega precyzyjnie to nawet 142 się nada, ważne żeby do produktów kremowych/płynnych używać pędzla z włosia syntetycznego .

230 - typowy pencil brush, idealny do precyzyjnego nakładania cienia, np w wewnętrznym kąciku, albo blendowania cienia na dolnej powiece, czasami nakładam nim cień w zewnętrzny kącik, ale tu lepiej sprawdza mi się 231

228 - mój ulubiony pędzel do rozcierania zewnętrznych granic makijażu, kilka ruchów i wszystko pięknie zblendowane, najczęściej używam go "na czysto", fajnie sprawdza się też do delikatnego, zaznaczenia załamania powieki, robi lekką chmurkę koloru

227 - must-have do blendowania, nakładam nim cień na całą powiekę, pędzle jest puchaty więc równocześnie wszystko super rozciera, raczej nie da się nim zrobić krzywdy

226 - podkreślam nim górną i dolną linię rzęs, jest syntetyczny, także dobrze rozciera i kredkę i cień, jest dość sztywny więc precyzyjny, ale równocześnie bardzo przyjemny w użytkowaniu i nie twardy.

231 - większy brat 230, idealnie naklada się nim cień na zewnętrzny kącik, najpierw delikatnie wklepuję, a potem rozcieram, ale przez to, że włosie jest bardziej zbite niż np w 227 czy 228 uzyskujemy większą pigmentację koloru i trzeba mieć przy nim bardziej precyzyjne ruchy, jeżeli chcę bardziej przydymiony efekt dokańczam pędzlem 227. Mam wrażenie, że 231 najbardziej kłuje ze wszystkich pędzli.

234 - zwykły języczkowy pędzel, nakładam nim cień bazowy na całą powiekę, lub czyszczę łuk brwiowy

235, 221, 310, 232, 238 - niestety tych pędzli nie posiadam, więc nie chcę się wypowiadać, ale według mnie są to pędzelki "dodatkowe" i w takim codziennym makijażu mogą nie znaleźć szerszego zastosowania

Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam, w razie pytań polecam się Pozdrawiam ciepło i zyczę miłego użytkowania pędzelków
lil_lily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując