Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-21, 16:18   #2342
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
A właśnie, jak to jest z tymi bezligaturowcami, pierwsza wizyta po założeniu jest po dwóch miesiącach czy na początku trzeba częściej?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
co 2 miesiące, jednie teraz po założeniu dołu mam wizyte po miesiącu tj . jutro

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez MartaMaria Pokaż wiadomość
Zapisałam się do orto

Właściwie do trzech, zobaczę co mi powiedzą.

Mam do Was też pytanie, bo w jednym gabinecie, już od razu na pierwszej wizycie robią zdjęcia i wyciski. Na kolejnej przedstawiają koszty i plan leczenia. Czyli nie ma pierwszej zupełnie konsultacyjnej wizyty, na której bym się mogła dowiedzieć jakichś konkretów, spotkanie z orto jest dopiero na drugiej. Czy któraś z Was też sie z tym spotkała? Nie ukrywam, że wolałabym najpierw wiedzieć co i jak niż od razu na pierwszej wizycie zostawiać tam kilka stów i nawet ortodonty nie zobaczyć
U mnie było tak :

1 wizyta robimy zdjęcia i wyciski oraz Pani ortodontka ogląda zeby mówi co i jak . Rozmawiamy o oczkiwaniach.

2 wizyta Pani doktor dokładnie przeanalizowała i opowiedziała jaki ma pomysł na leczenie, co i jak. Pomierzyła wszystko.Opowiedziała o aparatach dlaczego taki a nie inny , generalnie o wszystkim jak to widzi. Ja mam duże sprężenie więc u mnie nie bylo wiadomo czy damy rade z dolem bez usuwania zębów.

A potem już załozenie aparatu
mogg jest offline Zgłoś do moderatora