Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aparaty ortodontyczne cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-21, 21:43   #2348
Samma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki aparat ortodontyczny?

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Mój ortodonta nic nie mówił na ten temat bo to jest czynność jak wymiana ligatur, założenie łuku czy cokolwiek innego striping trwa kilka sekund i w sumie ściera minimalnie szkliwo (na pewno jest bezpieczniejsze niż wyrywanie ) tak tylko, tylko aby ząb nie był za mocno przyciśnięty do sąsiada mój orto określał to jako zmniejszenie tarcia między zębami. Przebarwienia się pojawiły ale czy to wina stripingu? prędzej bym powiedziała, że metalowych zamków ale tak sobie tylko gdybam sądzę, że porządne czyszczenie w gabinecie załatwiłoby sprawę nie obawiaj się... będzie dobrze
Dziękuję kochana za odpowiedź ja też mam nadzieję, że będzie dobrze, bo im bardziej myślę o zakładaniu aparatu tym bardziej wszystko mnie przeraża . A czy te przebarwienia,które Ci się pojawiły masz w miejscu zeszlifowania ząbków czy wkoło zamków? Z tego co mówiła mi kiedyś koleżanka,która nosiła aparat, to ortodontka raz na ileś mscy przy ściąganiu drucika wykonywała jej odpłatnie takie czyszczenie zębów wkoło zamków, bo równiez miala przebarwienia oraz osadzał jej się kamień wkoło zamków.
Samma jest offline Zgłoś do moderatora