Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-13, 16:52   #719
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
Moniaaaaaaaaaaaaaaa Dziewczę Drogie! Ależ Cię długo nie było, już myślałam, że wraz z nadejściem września wpadłaś w szał nauczania Co masz teraz na główce, farbowałaś czymś od ostatniego posta?
Co do Twojego pytania, u większości firm pierwsza liczba po przecinku oznacza kolor, druga refleks odcienia. Więc 8/01 to byłby blond naturalny z refleksem popielatym, zaś 8/1 to blond popielaty

Co do mojego koloru to srebrny odcień widoczny jest zaraz po farbowaniu, tak z tydzień, potem już mniej. W ogóle jeszcze nigdy nie miałam tak jasnych włosów A fryzjerka mnie namawia na mieszankę 7/1 i 8/1 kolejnym razem Szaleję!
Jakie miłe powitanie dziekujeeeeeeeeee

Melinko ja tak farbowałam (z własnej zachcianki) Kolestonem 8/71 +6% woda , ciagle krece sie wokolo tych 8 z jedynkami farba wogole nie pokryła siwych na skroniach ktore odziedziczyłam po mamie w tym wieku, ale jakos trzyma sie dosc długo...bo odrost malenki...ale wlosy mi nie rosną

Ale przyszedł czas na ten popiel i właśnie nie wiem co wybrac bo z Alfaparf podoba mi sie 8/01 a z Kolestonu 8/1... mimo ze ta koleston nie kryje mi siwych to włosy mam po niej bardzo fajnie duzo lepsze jak po Artego..

Szukam swojego odcienia ciagle.... podobają mi sie bardzo brazy z popielą ale nie moge takiego znalezc bo zaraz kasztanem zalatują....

A jak Ci sie wiedzie z Twoim kolorkiem na glowce?

Edytowane przez Moni@
Czas edycji: 2011-09-14 o 15:52 Powód: zmiana nazwy farby
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując