Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żel, pasta, krem, guma,pianka, lakier - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-13, 21:02   #396
wiktor545
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
problem

Dzien dobry wszystkim, od razu chciałbym przeprosić jeżeli w niewłaściwym miejscu zamieszczam ten wątek.
Jestem mężczyzną. Moim problemem są włosy z boku głowy. Przed uchem, tzn bliżej twarzy z boku głowy niektóre włosy po prostu mi się skręcają. Robią się takie jakby malutkie loki, takie pojedyńcze kółka. Moje włosy nie sa kręcone. Jako maluch nie miałem takiego problemu. Od pewnego czasu za każdym razem czesząc się rano kierowałem włosy do przodu(w kierunku twarzy) i po jakimś czasie gdy włosy stawały się dłuższe zaczynały mi się kręcić. Na początku nie przeszkadzało mi to gdyż było to wyznacznikiem że: czas iść do fryzjera ale teraz chciałbym zostawić sobie dłuższe włosy i to powoli staje sie problemem. Z tyłu głowy gdy końcówki włosów chcę wywinąć na zewnątrz też zaczynają mi się one lekko skręcać Jeżeli moglibyście mi doradzić co z tym można zrobić byłbym bardzo wdzięczny.
drugie pytanie:
jakich specyfików używać żeby włosy były posłuszne do układania?
trzecie pytanie:
jakich specyfików używać aby móc uzyskać efekt włosów takich mokro/śliskich jak na tym zdjęciu: http://infobot.pl/r/22FM
wiktor545 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując