Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-26, 20:44   #442
monroe_30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 56
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez ijabluszko Pokaż wiadomość
Hej! monroe_30
Jak już się zdecydowałam na rolkę mediki to okazało się ,że wszystkie sprzedane Dzwoniłam do sklepu i już w przyszłym tyg będą na stanie
Kurczaczki! cieszę się że nie będę sama z tą mediką
Ja ciągle poszukuję czegoś pod rolkę i mam totalny dylemat

Tutaj geraldine2030 sugeruje, aby ukręcić coś swojego na półproduktach, ale w rzeczywistości tak się boję, że mi cuda wyjdą na twarzy bo raz już miałam przeboje. Odpowiedź alergiczna na jakieś tropikalne czynniki. W rezultacie ciągnęło się to i ciągnęło
Patrzę tak na to serum wit C z mediki i na ten kolagen, do którego wyżej w poście podałam link.
Więc albo rybki albo akwarium Jedno z dwóch do środy muszę mieć

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
katja_24 co stosujesz po zabiegu przez 1-2 dni? Ja mam strasznie wysuszoną skórę, tak jakby wyparowała z niej cała woda (sądzę, że przez te kanaliki, a potem przez uszkodzony naskórek), wyglądam jak sucharek, też tak masz?
Na którymś forum wyczytałam, że przez 2-3 dni trzeba stosować nanobaze lub inną maść na bazie parafiny i ceramidów, które bardzo dobrze nawilżają. Ostatnio nawet tak zrobiłam, nie miałam nanobazy więc pod oczami i na policzkach smarowałam się maścią do oczu z witaminą A - Vitapose, do tego dodawałam ceramidy i po raz pierwszy miałam piękną skórę po rolowaniu, zero przesuszu, fajne napięcie - oczywiście za sprawą podpuchnięcia ale zmarszczki się wyrównały Następnym razem spróbuję z nanobazą.
Wysuszanie skóry to naturalna reakcja rolowania. Podczas tej terapii trzeba dużo nawilżać skórę wszelkimi olejkami witaminowymi. Skóra będzie piła jak szalona dosłownie wszystko. No i też będzie się złuszczała w niektórych miejscach bardziej a w niektórych mniej. Będzie ukruszał się taki malutki pyłek.
Moja koleżanka praktykuje z rolką od ponad roku i przechodzi to wszystko. Najbardziej u niej skóra łuszczy się na lwich zmarszczkach.
Takie złuszczanie usuwa szczoteczką do twarzy w połączeniu z pianką myjącą.

Ona do 3 dni używa olejku witaminowego a potem przechodzi na natur. krem nawilżający.

Ja szczoteczkę mam, piankę mam, krem mam tylko jak wiesz boli mnie ta sprawa z olejkiem
monroe_30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując