Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-01, 08:56   #1582
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez justify4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
tak czytam i czytam o bólu związanym z depilacją i zastanawiam się czy nie ma jakiś balsamów łagodzących albo innych specyfików, które ten ból ograniczą. Trochę się przeraziłam faktem, że lasery tak strasznie bolą, szczególnie, że chcę się zapisać na pierwszy zabieg na pachy

Polecacie jakiś gabinet w Warszawie?
Depiclinic

Ból jest i będzie, a to jak go wytrzymasz, zależy tylko od Twojego progu i podejścia do całości. Wszelakie maści i kremy działają bardziej na Twoją głowę, trochę taki efekt placebo. Albo decydujesz się i godzisz z bólem (który znowu nie jest jakiś śmiertelny, skoro wszystkie chodzimy i jak widzisz żyjemy), albo depilujesz się maszynką do końca życia.

Dziewczyny, poczytajcie trochę wątek, a nie wiecznie pytanie jak boli, czy bardzo boli ... Nie da się zdefiniować bólu czy opisać, wsadzić w jakąś skalę ... Mnie bolało tak, koleżankę bardziej, a babcię mniej.
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując