Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Offtopowe zapuszczanie, część 51!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-01, 15:12   #130
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie, część 51!

Dzieją się. Byłam tłumaczką przez 2 lata więc nachodziłam sie po lekarzach i bezpośrednio miałam do czynienia z niewyobrażalnymi sytuacjami. Kto narzeka na NFZ grzeszy ☺

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Koleżanki mąż umarł, bo go odsyłali z przychodni z paracetamolem. Nie zdiagnozowali dość prostej choroby. Uleczalnej jeśli jest w porę odkryta. Lekarz nie widział nic dziwnego w tym , że w miesiąc schudł 25kg. Czuł się coraz gorzej więc szukał pomocy w innych przychodniach i w szpitalu. Wszędzie traktowali go jak hipochondryka. W końcu stracił przytomność i trafił do szpitala. Na tym etapie mogli mu już zapewnić tylko komfortową śmierć. 3 później umarł. Miał 24 lata. Piszę tak oględnie, bo sprawa jest w sądzie.

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Polećcie proszę jakiś dobry bronzer. Żeby się sprawdził do konturowania. Matowy. Jadę do pl i planuję zakupy kosmetyczne. Tu nie ma fajnych, tanich. Są tylko drogie albo beznadziejne 😕
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując