Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-29, 14:02   #2814
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Chyba się nie rozumiemy ja przyjmuje do siebie fakt o istnieniu takich pseudohodowli, o istnieniu złych praktyk, ale jakie macie dowody (PROSZĘ O PODANIE KONKRETNYCH ARGUMENTÓW) ,że Pani od której kupiłam psa jest człowiekiem ,który doprowadza do takich okrucieństw? opanujcie się proszę ,bo mi już ręce opadają

Co do Ciebie Basiu, to nikogo nie oczerniam, jest to PRAWDA, szukając informacji o hodowli znalazłam fora internetowe na których pisano o takich praktykach, to ,że hodowca ma papier nie znaczy ,że ma same dobre zamiary, to taki sam człowiek jak hodowca ,który nie ma do tej hodowli papierów... czy to takie trudne do zrozumienia
,,Bokiem'' też może sprzedać szczeniaki, nie musi ich wszystkich rejestrować w związku, złe praktyki są w zarówno w hodowlach zalegalizowanych jak i tych drugich, a ludzie nie hodują psów i nie sprzedają ich potem tylko i wyłącznie z dobrego serca, tymbardziej ,że rzadkie psy są drogie i często jest to sposób na życie, ja tego nie popieram, ale od zawsze chciałam mieć takiego pieska i czy wzięłabym go z hodowli z papierami czy bez nie wiedziałabym na 100% czy piesek będzie taki jak trzeba, takie czasy - ostatnio czytałam ,że z hodowli (nie podam nazwy) ,,zapowiadający się na wystawy'' Chihuahua wyszedł kolos o wadze 3kg, za długich łapach i problemie ze zgryzem także nie mówcie mi ,że wszystkie hodowle są fer rodzą się tam również szczeniaki z wadami co świadczy właśnie o tym jakie praktyki wyczyniają w nich hodowcy - łączą tatę z córką, to jest dopiero smutne ,że ludzie ,którzy nie powinni robią takie rzeczy.

Temat Sabbath skończyłam, czuje się obrażona i napadnięta, nie wierzę w Twoje dobre intencje, tymbardziej w prawdziwość i mądrość Twoich słów, różnimy się diametralnie, każdego życie rozliczy z tego co zrobił, kiedyś wspomnisz moje słowa.

Mam nadzieję ,że temat zakończymy.
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora