Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie na hybrydę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-27, 14:39   #452
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: Uczulenie na hybryde

Cytat:
Napisane przez Salamandera Pokaż wiadomość
Ale to że tyle „dziewczyn” sieje panikę wokół tych hybryd, pisząc w imieniu konkurencyjnych firm, że Semilac je uczulił to jest działanie, które powinnyśmy piętnować. Wiem że trudno to stwierdzić na 100%, że ktoś jest trollem,ale przez tyle pojawiających się opinii niektóre dziewczyny są w ciągłym strachu i paranoi, że je też dopadnie uczulenie. A może ie ma się czego bać? Może skala jest mniejsza niż nam się wydaje?
I tu widzę problem. Tak jak zostało wspomniane. Semilac jest najpopularniejszą z hybryd i najbardziej ogólnodostepną. Na taka rzeszę uzytkowniczek znajdzie się bardzo dużo uczulonych. I ok... podzielić się tym z innymi. Ale moim zdaniem to już podchodzi pod masową paranoje.
Potem czytam pierdylion postów na forach, grupach i blogach typu: "nie polecam Semilac, bo gdzieś wyczytałam, że uczula." Odradzanie potencjalnym klientom firmy tylko dlatego, że gdzieś, ktoś, coś szepnął o uczuleniu to głupota. W dodatku bez wypróbowania jej to czyste chamstwo.

Rozumiem coś w stylu "Słuchaj jest dużo głosów, że uczula. Może najpierw wypróbuj jeden czy dwa kolory. Zobaczysz czy Ci pasuje"...
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/


Edytowane przez marlena_smc
Czas edycji: 2016-01-27 o 14:48
marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując