Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-20, 23:21   #1489
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.III

Cytat:
Napisane przez Pge2l Pokaż wiadomość
Ta emulsja do mycia taka fajna? I serio coś robi? Napisz coś o niej proszę, czy używasz jej codziennie, czy nie podrażnia, jak te drobinki itp.

Kończy mi się żel do cery trądzikowej z fitomedu i szukam właśnie czegoś na wieczór do oczyszczania
Trudno mi się wypowiedzieć o jej działaniu, bo używam też wespół innych produktów oczyszczających, m.in. mleczka Avalon, szczoteczki silikonowej, czasem czegoś jeszcze innego, a także serum na noc z tej serii, które bardzo lubię. W każdym razie odkąd używam emulsji, moja skóra jest w dobrej kondycji, mam wrażenie, że coś tam robi, tzn. redukuje powstawanie niedoskonałości i nie podrażnia, ani nie wysusza, ale oczyszczenie nie jest jakieś spektakularne po niej, raczej po prostu poprawne, trzeba czymś ją wspomóc w moim przypadku, żeby dokładnie pory oczyścić Emulsja jest dość płynna, nie jest to gęsta konsystencja kremu, raczej taki żel o przezroczysto-mlecznej, mętnej konsystencji, nie pieni się, drobinki są dość delikatne, ale jednak wyczuwalne wyraźnie, dla mnie mogą być, nie drażnią skóry, nawet przy codziennym stosowaniu.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-08-20 o 23:26
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując