Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Licea w Białymstoku - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 07:31   #16
Ija
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 551
Dot.: licea w Białymstoku

Kurczę, ja właśnie mam problem... najbardziej chcialabym do I na medyczny, ale wszyscy (znajomi) mi odradzają, że nie ma zycia itd. no ale tym sie akurat nie sugeruję... wiem, że będę miała bardzo duzo zajęć dodatkowych w liceum i nie wiem czy dam radę i z tym i z nauką. Poza tym strasznie się boję, że mogę sie nie dostać Rozważałam też pójście na menadżerski do I (rozszerzona matematyka i angielski strasznie mnie kusi) i ew. VIII na matematyczno-językowy (profil bardzo fajny, ale boje się że poziom nie jest zbyt wysoki ) z profili ktore mnie interesują jest też menadżerski w II, ale jakos nie wiem czy chcę tam iść... dużo znajomych tam sie uczy (co nie jest plusem). VI lo z kolei bardzo fajnie sie prezentuje (z tego co mowią nauczyciele i uczniowie), ale tutaj z kolei nie ma profili, które by mnie interesowały (przy biol-chemie ew. mogłabym sie zastanowić, ale wolałabym do I, a profilu z rozszerzonym językiem i matematyką tu nie ma ) No i nie wiem co mam robić Pomóżcie!
Ija jest offline Zgłoś do moderatora