Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 13:52   #560
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Pierwszy krem przeciwzmarszczkowy.Od kiedy i jaki ?

odnośnie filtrowania, to co prawda guzik się znam, ale wydaje mi się, że blokerem smaruje sie tylko buzię i chyba nie blokuje to syntezy wit d jeżeli słonce pada na inne powierzchnie ciała.

co do praktycznej strony filtrowania, to zapewne jest niezbędne po kwasach, mikrodermabrazjach itp. ja nigdy nie przechodziłam zadnego z tych zabiegów, ale mimo to postanowiłam smarować twarz filtrem w zeszłym roku. ale wiadomo jakie są minusy- biaława tłusta skóra, wyglądająca co najmniej niezdrowo. oczywiście można wyczyniać jakies cuda z matowieniem skrobią, ale jest to bardzo uciazliwe, zwłaszcza dla kogos takiego jak ja, kto nie używa podkładu,a skóra i tak wygląda gorzej w porównaniu z nieposmarowana blokerem. ale największy minus to zapychanie- z moją tłustą cerą nie mogę sobie pozwolić na używanie takiego rodzaju kremu, bo po 2 dniach zaczynam wygladać koszmarnie i co mi z tego, że w wieku 60 lat będę miała (być może) mniej zmarszczek.

poza tym nie dajmy sie zwariowac. mam ciemną cerę, która jako taka sama zapewnia ochronę przed słońcem. najważniejsze to, żeby sie celowo nie opalać. nie leżeć plackiem na słoncu i smarowac się kremem jeżeli przebywamy długo na powietrzu w słoneczny upalny dzień
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując