Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie włosów cz. 3 - czytaj 1 post!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 18:25   #3478
Xyia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 17
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kasza80 Pokaż wiadomość

Z produktów bez rakotwórczych świństw masz jeszcze to http://allegro.pl/kativa-keratynowe-...047767181.html , ja to kupiłam, u tego sprzedawcy i wybierając opcje darmowej dostawy nie trzeba się martwić, że listem poleconym produkt przyjdzie zniszczony. Sprzedawca doskonale zabezpieczył i nawet nie ma rysy na pudełku W tym zestawie szamponu przed i po oraz balsamu jest bardzo mało, ale za to środka prostującego jest aż 100 ml, jeśli włosy masz lekko za ramiona i mało, to może Ci starczyć nawet na dwa razy. Jako szamponu przed możesz użyć 3 zioła, potem keratyna, później szampon po cece keratin, później jakaś odżywka z keratyną którą będziesz stosowała po zabiegu i masz temat ogarniety za małe pieniądze
Firma kativa jest bardzo dobrą firmą, mają profesjonalny produkt do prostowania KERAPRO, ale myslę, że ten również da radę. Ja zabiegu jeszcze nie robiłam, ale jestem pełna nadziei ) ......

Dziękuję, że zaproponowałaś, super! Muszę się tylko zastanowić co wybrać czy teraz taniej czy uzbierać i drożej ;p. Zależało mi właśnie na symym preparacie do prostowania najpierw czy w ogóle moje włosy będą proste. :P Dam znać.
Xyia jest offline Zgłoś do moderatora