Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Essence cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-07, 08:34   #165
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość

Nie chcę jakos specjalnie bronić, ale jak coś kupujesz to bierzesz w ciemno? Sero pytam. Bo ja wiedząc, jak nagminne jest otwieranie macanie i inne takie zanim coś kupię wybieram coś co wygląda na nieotwierane (tusz mocno dokręcony, nieuszkodzone nalepki), otwieram jeśli jest ok biorę, jak sa ślady, że było wcześniej otwarte odkładam i biorę drugi, który wyglądał, że jest ok. I tak robię tak, nawet jeśli cos kosztuje 5 zł, źle robię, bo zwątpiłam?
To jest zupełnie inna kwestia, niż otwieranie produktu i mazanie nim po dłoni po czym odłożenie.
W opisany przez Ciebie sposób sama postępuję.
W tym przypadku, to Ty kupujesz otwarty przez Ciebie produkt. Płacąc za niego chcesz mieć pewność, że nie był używany. Jeśli otwierasz na przykład tusz i widzisz, że cały gwint jest umazany, to nie masz pewności kiedy został otwarty.
Natomiast jeśli chodzi o to czy biorę w ciemno jak nie ma testera? Tak dokładnie to robię.
W ten sposób stałam się między innymi posiadaczką nie trafionego kolorystycznie tinta Bell.
Zgadzam sie z IgnisDivine towar macany należy do macanta
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2014-05-07 o 08:35
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując