Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice PART II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-03, 18:41   #1788
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Kurde z tego co czytam w necie to BaByliss ogólnie "lubią się" psuć . Aż strach wydać większe pieniądze. Poprosiłam miłego, aby prostownica była prezentem świątecznym, więc to nie będą moje pieniądze . Teraz intensywnie myślę o modelu Remington S9900 ale go można kupić tylko w necie (znalazłam sklep internetowy), co nieco chłodzi mój entuzjazm.

Karla_92 a Ty zostawiasz tego Remingtona czy myślisz o czymś nowym?
I bardzo dobrze po co wsumie wydawac swoje pieniadze tylko z drugiej strony moze lepiej znalezc cos lepszego bo jak sie ten babyliss popsuje to pozniej trzeba bedzie jednak wydac swoje pieniadze na nowa prostownice
A co do tego mojego remingtona to no coz nie jest najgorszy ale zawsze moglby byc lepszy. Dzisiaj wyprostowalam na wyzszej temperaturze- 2 kropki (bo odkrylam po 2 tyg uzytkowania ze ta regulacja oznaczona jest kropkami od 1-4 to chyba to jest 140,160,180,200'C ) i nawet mi sie nie poskrecaly wlosy z tyłu, tylko troche od spodu i koncowki ale za to z przodu, przy twarzy, po prostowaniu na 3 kropkach mam "cudowne" fale Teraz szukam jakiegos dobrego sprayu do prostowania ktory dobrze utrwala i moze wreszcie bede mogla sie cieszyc prostymi wlosami przez caly dzien a jak nie to nie wiem co zrobie Jakbym miala drugi raz kupowac to bym wziela cos drozszego ale lepszego. Mojej siostrze on naprzyklad pasuje bo woli bardziej naturalnie wyprostowane wlosy, a ja niestety wole "druciki" ktore beda sie trzymaly przez caly dzien.
Tak na marginesie moze ktos chce kupic moja prostownice?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora