Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie włosów cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-04, 17:21   #585
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kingula16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzymajcie mnie bo zaraz wyjdę z siebie...
Niestety miałam zwariowany dzień i nie podeszłam do tego salonu ale o dziwo dostałam wiadomość mailową w której to ''pani'' informuje mnie, że prostowanie wlosów to efekt uboczny keratyny - zabieg to wygladzanie i nawilżanie włosów. Keratyna była użyta w 100% i byłam poinformowana o reklamacji, że mam jej nie zgłaszać jeżeli nie wykupie jej produktów (szamponu i odżywki po zabiegu) bo widocznie wupłukałam keratynę już innym szamponem!!!!!!!! (trzymać mnie)Że w salonie efekt był widoczny jak użyła produktów swoich i wysuszyła na szczotkę i dała mi do zrozumienia że jestem pierwszą klientką która zgłasza swoje zażalenia bo wszyscy są zadowoleni z jej usług....Jeśli moim zamiarem było wyprostowanie na blachę to jest to prostowanie chemiczne- nie keratyna....
Przypomnij jej słowa - mówiła coś, żebyś niby za 2 miesiące nie przychodziła i nie narzekała że nie masz prostych włosów. Przypomnij sobie, czy mówiła Ci, że włosy będą proste, jeśli tak, to sugeruj, że wprowadziła Cię w błąd, bo wiedziała, że chcesz mieć proste włosy więc zaproponowała Ci zły zabieg.

Ja bym jednak zapytała, dlaczego nie otrzymałaś paragonu. zadzwon jutro na infolinię urzedu skarbowego, czy fryzjerzy maja obowiązek fiskalizacji usług. Mnie się wydaje, że tak.
Jesli Ci powie, że zafiskalizowała tylko Ty nie wzięłaś paragonu to niech Ci pokaże na kopii rolki fiskalnej Twój niby paragon. Przypomnij sobie dokładnie którego dnia byłaś i mniej więcej o której godzinie skończyłaś zabieg

EDIT:
z tymi kasami fiskalnymi dla fryzjerów to chyba od 1 stycznia 2015 będa mieli obowiązek wszyscy, bez wzgledu na wysokość obrotu

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2014-11-04 o 17:27
kasza80 jest offline Zgłoś do moderatora