Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie włosów cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-06, 10:40   #1671
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Pokaż wiadomość
No wiesz, ja jeśli chodzi o inoara, to ja własnie narzekam na odgnioty i zmierzwione końcówki i jeślibym inoara robiła jako pierwszy zabieg, to przyjęłabym to za stałe, że tak ma być, ALE jako pierwszą robiłam kativę i przy niej nic takiego nie było (poza oczywiście odgniotem od gumki, ale to wiadomo). Wlosy rano były idealnie proste, aż po końce.
Po dwóch miesiącach od zabiegu kativą, kuzynka (maniaczka warkoczy) zrobiła mi mega ścisłego kłosa. Drżałam, że na amen pogniecie mi włosy, na noc go rozpuściłam i rano wstałam z prościutkimi!!!
ja nie mam zmierzwionych końcówek po nocy, ale są odgniecione tam, gdzie leżę na nich głową. Np, mam falę od ucha (śpię na boku ). Oczywiście staram się nie spać w rozpuszczonych, bo wtedy mam np. takie gniazdo z tyłu głowy, takie wyleżane włosy no i ta taka fala na karku jak u pinkpearl, ale u mnie to kwestia poduszki (mam tą taką, co się niby dopasowuje do głowy, ona ma taki kształt przy karku)

po kłosie też mam proste włosy, ale to jest inny splot. Nigdy po kłosie mi się nie zakręciły, nawet bez keratyny

Cytat:
Napisane przez PinkPearl85 Pokaż wiadomość

Tak zrobiłam jak radziłaś i działa
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora