Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włochy - jakie kosmetyki przywieźć ???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-14, 08:27   #27
sasanka22
Raczkowanie
 
Avatar sasanka22
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: esTWuaA
Wiadomości: 134
Dot.: Włochy - jakie kosmetyki przywieźć ???

Cytat:
Napisane przez svenja
Rawenna piekna jest... ja moge Ci polecic cos fantastycznego na wlosy - odzywke kokosowa firmy Mil Mil, jest to w zasadzie maska, ogromne pudla, 500 ml i 1 l za smieszne pieniadze, chyba 2 euro czy jakos tak. Maska jest cudowna, swietnie nawilza i regeneruje wlosy. Nie dostaniesz jej nigdzie indziej. Siostra dorwala ja w drogerii Blu bodajze. Takze koniecznie sobie ja spraw, jest swietna i dziko wydajna!
Svenja,kurcze,tak czytami czytam..cos mnie tknelo...mieszkam w malym miescie NIC TU NI MA jak czlowiek chce kupic ,na wieksze zakupy jezdzę do Rzeszowa,a raz jak bylam malym sklepiku kosmetycznym babeczka pokazala mi ta odzywke jako profesjonalna,Mil Mil,dokladnie ta sama jak na fotce ,zachwalala strasznie wiec wzielam na wyprobowanie tylko ze ja za nia dalam 40zl a tu widze cene 2 euro ale marza
W kazdym razie daje cynk-mzna ja dostac w Polszy i jest naprawde swietna,ten zapach..eh..kurcze,dobrze ze tu wlazlam,przypomnialo mi sie ze sie juz konczy i trzeba kupic kolejna
sasanka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując