Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 23:52   #98
vizz28
Raczkowanie
 
Avatar vizz28
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 37
GG do vizz28
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Cześć dziewczyny. Bardzo proszę Was o radę.
Miesiąc temu zaczęłam kurację kwasem glikolowym o stężeniu 30% (dopiero zaczynam z nim przygodę, więc stosuję mniejsze stężenie). Robię to według zaleceń z ulotki - co tydzień nakładam kwas na oczyszczoną twarz i przy każdym kolejnym zabiegu zwiększam czas trzymania kwasu na twarzy o 1 minutę. Ogólnie ma się dojść do max. 7 minut.
Chciałabym jednak wdrożyć coś silniejszego i dającego wymierne efekty, a dokładnie Atrederm. Pytanie tylko, czy mogę? Nie znam się na łączeniu kwasów z retinoidami, nie mogę jakoś znaleźć żadnych konkretów na ten temat Bardzo proszę o poradę czy można naprzemiennie stosować kwas glikolowy z retinoidami. Oczywiście kwas raz w tygodniu, według schematu, a 2-3x w tygodniu Atrederm na noc (później zwiększałabym częstotliwość Atredermu).
Dodam, że nie mam typowego trądziku, ale moja 34-letnia cera zaczyna być pozbawiona jędrności, jest poszarzała, z widocznymi zmarszczkami, zaskórnikami i grudkami, rozszerzonymi porami po obu stronach nosa oraz przebarwień pozapalnych i posłonecznych na czole, skroniach i w okolicy brody Muszę się wreszcie wziąć za jej odnowienie, najwyższy czas. Myślę, że do wiosny dam radę rozprawić się z wszystkimi niedoskonałościami
__________________
zwiedzam wizaż...
_________________________ ____________
Aby być KIMŚ musisz najpierw być SOBĄ...
vizz28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując