Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-03, 18:24   #2329
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
iinnkkaa już nie przesadzaj, zwłaszcza że chcą wprowadzić nowe odcienie, wystarczyłoby Ci te 20g na dobry rok jak nie dłużej + będzie po drodze lato i napewno po drodze zmurzyniejesz.. Chyba że jaśniejszy i ciemniejszy, jeśli wiesz w jakich tonach się opalasz. Często są rabaty 10% na blogach dziewczyn więc to w sumie niewielka różnica
A ja mam rozkminę czy brać kolejny pędzel.. mama bierze 1+podkład, i tak wpadł mi ten pędzel i rozmyślam czy się opłaca..
tak mam już 2 pędzle do podkładu.. ale w sumie jeden, kabuki jest do pudru.. a ten hakuro taki mały i zbyt często taki brudas z niego i strasznie długo mi schnie.. (Jak macie zamawiać pędzla to nie bierzcie nigdy h50s, weźcie h51 i pędzle z głowy. :/ siostra i mama będą mieć lepsze pędzle niż ja -.-)
te minerały wykończą mój portfel. Niby taka innowacja a tu pędzelek, tam słoiczek, tu próbeczki i 100 tu, 100 tam znika. ;pp
A bo z tymi pędzlami to tak już jest :P Ja też mam niby jeden taki wielofunkcyjny, właśnie hakuro h51 i nakładam nim podkład i puder. Marzy mi się nowy pędzel kabuki do pudru i w ogóle jeszcze maseeee innych. Ale zbankrutuje jak tak dalej pójdzie. A na dodatek teraz odkryłam nową firmę do pielęgnacji twarzy i już zakupiłam dwa kremy i czaję się na tonik, przecież mój portfel tego nie wytrzyma
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora