Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-11, 12:04   #4607
FinniTi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Jestem bardzo zadowolona - kolor, co prawda wyszedł ciemniejszy niż się spodziewałam, ale z rozjaśnianych do poziomu 10 blondów przejść na chłodne ombre, z odrostem dopasowanym do mojego naturalnego, czyli poziom 5 - to nie ma siły. Musi być ciemniej. Ale przejścia kolorystyczne bardzo ładne, zero odcięć, włosy mięciuteńkie (zasługa sauny nawilżającej), dobrze ścięte. I co dla mnie ważne, bo próbuję włosy zapuścić - Paula pyta i słucha. Powiedziałam do czego dążę i że przód chciałabym tylko kosmetycznie ostrzyc, czyli smętne kikutki - i tyle zostało obcięte. Cena kosmos - za ombre, strzyżenie, saunę i modelowanie, w sumie 3,5h pracy (bo włosy mam krótkie, ale gęste bardzo) zapłaciłam 85zł.
Wow super! Dziękuję serdecznie za opis sytuacji ja będę chciała z moich ciemnego blondu odrostów i bardzo blond reszty włosów przejść do sombre/ombre właśnie. Także bardzo się cieszę, że wszystko OK, teraz bez strachu wybieram się do pani Pauliny Właśnie podawała niską cenę, dlatego się przestraszyłam (gdzie indziej żądają 2-3 razy więcej). Ale myślę, że warto będzie poczekać na wizytę pod koniec września Dziękuję jeszcze raz za recencję! Pozdrawiam,
FinniTi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując