Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-29, 11:14   #4619
FinniTi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Myślę, że będziesz zadowolona. Trzymam kciuki za wizytę

edit: swoją drogą całe swoje życie chodziłam właśnie do tych salonów, które miały gwarantować wysoką jakość, ceny też były wysokie - skutek był różny. Za pierwszym razem czasami było fajnie, za drugim już gorzej, trzeci raz był zazwyczaj ostatnim w danym salonie - a cena z każdą wizyta była oczywiście wyższa. Teraz zdecydowałam się na Warsztat fryzjerski, dzięki poleceniu, ale też i ze względu na cenę. W końcu łatwiej pogodzić się z wydatkiem 100zł niż 350zł, jeśli nie mam pewności, jaki efekt uzyskam i czy będę zadowolona. Szłam z duszą na ramieniu, ale jest w porządku, włosy nie ucierpiały, a nawet zyskały trochę więcej blasku. A koloryzacja jest naprawdę porządnie zrobiona. W moim wypadku, ponieważ włosy mam krótkie - ciemny odrost jest znacznie krótszy niż reszta, dzięki czemu kolejna koloryzacja nie będzie wymagała rozjaśniania długości
Dzięki wielkie za polecenie! Rzeczywiście jestem BARDZO zadowolona i za koloryzacje+ścięcie+model owanie+saune nawilżającą zapłaciłam... 85zł!

Wynik całego zabiegu można zobaczyć w załączniku - przed i po!

A tutaj można zobaczyć inne dzieła pani Pauliny - https://www.facebook.com/Warsztat-fr...3851/timeline/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg koloryzacja.jpg (121,7 KB, 192 załadowań)
FinniTi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując