Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naczyniak płaski
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-29, 19:20   #21
skunks09
Przyczajenie
 
Avatar skunks09
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Naczyniak płaski

cześć ; )

Również jak ty mam naczyniak płaski, jest on na policzku, nosie i powiece, jak przypuszczam jest większy od twojego. Lekarze po urodzeniu mówili mojej mamie że zniknie on z wiekiem, ale jak się okazało byli w błędzie.
Mam za sobą serie różnego rodzaju laserów i efekty nie są zadowalające chociaż nie da się ukryć że zbladł (nie wiadomo czy z czasem czy dzięki laserom).
Podobnie jak ty mam problem z wyjściem bez makijażu gdziekolwiek (udaje się go całkiem zakryć) lecz podobnie jak mówisz latem jest to trochę uciążliwe przy wysokiej temperaturze nie mówiąc już o kąpaniu się np. w jeziorze. Wszystko spływa i strasznie się świeci.
Od jakiegoś czasu zaczęłam używać kremu a właściwie serum do skóry naczyńkowej i z przebarwieniami który obkurcza naczynka. Efekt może nie jest natychmiastowy ale po pewnym okresie regularnego stosowania widać zmiany i w pewnych miejscach się zredukował.

A co do operacji plastycznych to chyba bym się jej nie poddała ponieważ moja sąsiadka miała cos podobnego i po przeszczepie skóry wygląda to gorzej niż z naczyniakiem.

Edytowane przez skunks09
Czas edycji: 2011-01-29 o 19:24
skunks09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując