Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Płyn Loxon 5% - pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-18, 15:05   #29
Katazinek
Raczkowanie
 
Avatar Katazinek
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 32
GG do Katazinek
Dot.: Płyn Loxon 5% - pytanie.

Cytat:
Napisane przez Ssendi Pokaż wiadomość
Hej mam nadzieje że ktos tu jeszcze zajrzy i odpowie , od ponad dwóch miesiecy wypadaja mi wlosy tak do 70-80 dziennie , najbardziej podczas mycia i rozczesywania, w ciagu dnia gdy sa suche nie wypadają, byłam u dermatologa który zapisał mi loxon 5% na pierwszej wizycie bez badań , ale tsh , morfologie i pasożyty mam dobre , czytałam że ten płyn jest do łysienia androgenowego ale skąd pewność ze ja to mam ?, gdzie moge szukac pomocy co zbadac by to stwierdzic? boje się stosować tego loxonu , boje się tego lnienia , powiedzcie mi jak to wygląda ile tych wlosów tak na oko wypada ? ja z reguły zawsze mialam włosy bardzo cienkie przez to wypadanie jest jeszcze gorzej.Nie wiem co mam robic ryzykować czy poczekac obecnie biore merz spezial ,magnez, pije pokrzywe i drozdze , robie maseczki z nafty .Raz jest lepiej raz gorzej czasami wypada po 30-40 włosów tak 3 dni a pózniej 3 dni 70-80 , mam widoczne prześwity gdy patrze z góry najbardziej na czubku ale nie na ciemieniu tylko na samym czubku prawie że z tylu, jednak widzę sporo odrastajacych włosków sa one cienkie ale rosna... czy przy androgenowym tak może byc że samoistnie odrastają bez loxonu i anty ? prosze o odpowiedz
czubek glowy i na zakolach to miejsca gdzie wlosy wypadaja z nerwow.. wlosy owszem moga odrosnac samoistnie ale nie musza... na pewno wyrosna ciensze nic poprzednio wiem bo sama tak mialam... loxon polecam z goracego serca u mnie faza wzmorzonego wypadania trwala gdzies 1,5 tygodnia.. wtedy odstawilam na chwile loxon a za jakis tydzien uzylam go ponownie wcirajac w glowe przysuszylam jeszcze suszarka u mnie byl efekt natychmiastowy... dziala jak reka odjal i chyba jestem szczesciara bo u mnie nie ma skutkow ubocznych. Polecam zazywac tabletki w celu wzmocnienia witalosci wlosow odrastajacych jak przede wszystkim dlatego ze odzywione beda grubsze i beda szybciej rosly ja po 3 tygodniach mam centymetr ponad pozdrawiam i mam nadzieje ze pomoglam choc w jednej tysiecznej
Katazinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując