Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki KALLOS
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-20, 20:19   #922
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Dziennik regeneracji włosów

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
No to czytanie Cię czeka
Ja na wizaż również zalogowałam się zielona zupełnie, ale wystarczyło przebrnąć przez 3-4 tasiemce [najpierw mi się nie chciało, ale nie chciałam też podpaść modkom a potem wciągnęlo na amen] + wątek składowy na biochemii i przez KWC trochę, żeby złapać bakcyla i zrozumieć co i na czym polega


Jeśli Ci nie podpasowała, możesz ją wymienić na targowisku na inny kosmetyk.
Ja kupiłam ją pod wpływem ochów i achów w wątku i na KWC, chociaż składowo jest dość przeciętna, więc chciałam się przekonać jak to z nią jest naprawdę

A teraz muszę się zmobilizować i odebrać Latte od wizażowej znajomej [wizażanki z mojego miasta robiły wspólne zakupy na sieci ], też skusiłam się na nią pod wpływem wizażu i czas wreszcie wypróbować osławione cudo . Najbradziej nie mogę doczekać się... zapachu
pomyślę o tym targowisku bardzo mi odpowiada za to gloria którą to zobaczyłam razem z latte w jakimś wątku bodajże ściągawce i tak mam zamiar kupić latte jak wykończę trochę odżywek tylko kiedy to będzie na moich krótkich włosach ja dopiero od niedawna czytam i udzielam się na forum wcześniej tylko czytałam recenzje więc sporo czasu minie zanim przestane być zielona
ok koniec już tych pogaduszek żeby nie było offa
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując