Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ból ucha
Wątek: ból ucha
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-22, 10:49   #25
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: ból ucha

Cytat:
Napisane przez Sheridans Pokaż wiadomość
Polecam wypalanie uszu tutkami zrobionymi z wosku pszczelego i płótna,naprawde działa,moja mama często problemy z uchem,wypala wtedy i ból znika,polecam!
A ja nie polecam To wbrew pozorom bardzo niebezpieczny zabieg i powinien być wykonywany tylko przez profesjonalistę i wyłącznie po konsultacji lekarskiej. Swego czasu mocno się tym interesowałam, bo miałam długo problem z komplikacjami po anginie (przeszło na uszy też), ale nie zdecydowałam się wtedy i nie zdecyduję się teraz też. Poza tym, prowadzono badania nad tą metodą i wykazano, że tak naprawdę, to ona nic dobrego nie robi, działa bardziej na zasadzie placebo.

Cytat:
Napisane przez ewelline Pokaż wiadomość
ta metoda z sola nie jest dobra na długą metę, może zależy os stopnia stanu zapalnego.
Wizyta u lekarza była oczywiście u mnie niezbędna, od wczoraj mam nowe kropelki i czuje się świetnie żałuje ze nie poszłam jak mnie od razu za bolało to bym się nie nacierpiała tak.
No pewnie, że na dłuższą metę ta metoda nie jest dobra, bo to jest metoda pomocnicza w leczeniu, a nie stricte leczenie. Może pomóc w momencie, gdzie potrzebne jest rozgrzanie (np. po zawianiu), ale na pewno nie wyleczy zapalenia. Wtedy lekarz + metody dodatkowe, nie inaczej.

Cieszę się, że już wszystko idzie ku dobremu
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując