Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-23, 19:32   #4343
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Jak zmienię lapka to wstawię do albumu zdj swoje w szpilach i bez, moim zdaniem jak jestem w płaskim bucie to te nogi jeszcze jakoś wyglądają na zgrabne powiedzmy ale w obcasie już się strasznie wychudzają i nie podobają mi się dlatego katorgą dla mnie są wszelkie wesela i inne tego typu uroczystości wymagające obcasa
pokaż pokaż

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja w lato też śmigam w krótkich spodenkach i sukieneczkach/spódniczkach, nie kiszę się w spodniach, noł
właśnie tak myślałam, że mamy podobne nogi i się pocieszałam Twoimi zdjęciami, bo też masz szczuplutkie a wyglądasz ślicznie
a co do bikini do marzy mi się właśnie takie bez ramiączek

możliwe że ta dziewczyna była chora, jak już tak porównywać się przy wszystkich

ps. widziałyście tego bloga?
http://asmallworldoffashion.blogspot.com/
śmiać mi się chce a wiem że nie powinnam

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Oj nie smiejcie sie
Ja sobie tego z palca sama nie wyssałam... ludzie mi to mówili - serio. Kiedys tego wogole nie zauwazalam, a potem jak mi zaczeli gadac to sie zrobil moj kompleks A teraz spoko, nie przejmuje sie juz, chociaz jak mnie najdzie dzień to chocbym była miss Polski to sa krzywe jak połamane zapałki
z tymi misskami to wiesz jak jest wcale nie są to najpiękniejsze dziewczyny
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora