Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-22, 20:59   #339
wypych
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 98
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

hey, a ja mam pytanie, jak wychodzi 9,0 jasny naturalny blond, 8,3 złoty blond, 10,0 bardzo jasny blond naturalny, 9,13 jasny beżowy blond i 8,0 blond naturalny? Nie farbuję włosów, ale chciałabym wiedzieć. I wybrać coś dla Mamy. Proszę o zdjęcia tych kolorów, jakie wrażenia, niszczy to czy nie? Teraz są nowe odcienie blond.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez crazylady1986 Pokaż wiadomość
Farbę kupiłam dziś w Rossmannie. Skusił mnie nowy kolor 740 Płomienna Miedź. Nigdy wcześniej nie używałam farb z drogerii - zawsze farbowałam wlosy u fryzjera lub kupowałam farby fryzjerskie. Dziś coś mnie tknęło i kupiłam (zupełnie w ciemno, sugerując się jedynie marką) tę farbę.

Zanim wzięłam się za farbowanie, stwierdziłam, że poczytam sobie opinie na jej temat... Przeraziłam się!! Tym bardziej faktem, że na temat płomiennej miedzi nie ma jeszcze nigdzie nawet jednej opinii (w końcu to jakaś "Nowość" jak obwieszcza Rossmann). Biłam się z myślami, w końcu stwierdziłam, że świat do odważnych należy i zadziałałam...

Włosy mam do połowy pleców. Przed farbowaniem miałam swój ciemnobrązowy odrost (4 cm) i rozjaśnione refleksy rozmieszczone włosach dość niedbale (celowo. Wszystko wyglądało fajnie, ale z tym odrostem średnio się to komponowało. Nigdy nie miałam na głowie rudego koloru, więc strach byl podwójny Bałam się jeszcze tego, że farba pokryje odrost i resztę rozjaśnonych włosów zupełnie innymi odcieniami, co by było kompletną porażką, ale NIEE!! ;D Farba pokryła pięknie caaaałe wlosy!! Są genialne!! Dzięki temu, że miałam refleksy, zrobiły mi się a la pasemka, więc nie mam jednolitego koloru, tylko różne odcienie tej płomiennej miedzi
Kolor identyczny, jak podano przy farbowaniu mojego koloru włosów (czyli ciemnobrązowego).
Jestem mega zadowolona!! Poleciałam w ciemno i nie żałuję!!

Aplikacja faktycznie łatwa, ale rzeczywiście niewiadomo która część włosów potrzebuje jeszcze nałożenia pianki, bo gdy robią się mokre traci się, że tak powiem "czucie". Ja nakładałam po kilka razy w całą głowę, dla pewności Czas trzymania farby na wlosach: około 40 minut (po ustaniu ich "dotykania"). Pianka nie spływała mi z głowy.

Farba ma niestety intensywny, rażący w oczy zapach, ale przy otwartych drzwiach w łazience nie było dramatu

Ciekawa jestem tylko, czy kolor mi się utrzyma chociaż miesiąc... Z tego co wiem, rudości dość szybko się wymywają. Ale wtedy po prostu kupię nową farbę i ufarbuję je ponownie

POLECAM!!! ;D

Pierwsze dwa zdjęcia włosy przed farbowaniem (tylko już bez tych różowych pasemek
Kolejne dwa - po farbowaniu
Podoba mi się kolor na pierwszym zdjęciu, czyli "przed" miałaś robione refleksy na swoim naturalnym kolorze? Jaką farbą i jakim odcieniem?
wypych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując