Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-26, 18:02   #344
crazylady1986
Przyczajenie
 
Avatar crazylady1986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Somewhere I belong
Wiadomości: 17
Dot.: Loreal Sublime Mousse pianka koloryzująca

Cytat:
Napisane przez wypych Pokaż wiadomość
hey, a ja mam pytanie, jak wychodzi 9,0 jasny naturalny blond, 8,3 złoty blond, 10,0 bardzo jasny blond naturalny, 9,13 jasny beżowy blond i 8,0 blond naturalny? Nie farbuję włosów, ale chciałabym wiedzieć. I wybrać coś dla Mamy. Proszę o zdjęcia tych kolorów, jakie wrażenia, niszczy to czy nie? Teraz są nowe odcienie blond.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------



Podoba mi się kolor na pierwszym zdjęciu, czyli "przed" miałaś robione refleksy na swoim naturalnym kolorze? Jaką farbą i jakim odcieniem?
Tak, miałam robione refleksy na moim naturalnym, brązowym kolorze włosów. Farbą by nie wyszły, dlatego były robione (u fryzjera) rozjaśniaczem, ktory trzymał mi na głowie dosłownie 10 minut. Ale takie jasne zrobiły mi się po moim urlopie w Grecji, gdzie nie osłaniałam ich przed słońcem i tak mi się właśnie rozjaśniły. Wkurzał mnie już ten kolor, potrzebowałam czegoś nowego, stąd ta rudość

W załączniku przesyłam zdjęcie mojej płomiennej miedzi po kilku myciach Jak dla mnie bomba
Dziś zakupiłam sobie ten kolor, żeby mieć w zapasie i nie martwić się, że może w Rossmannie zabraknie Bo rpzed Świętami chcę sobie odświeżyć kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wyprane.jpg (50,2 KB, 267 załadowań)
__________________
Live fast,
Die young!
crazylady1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując