Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-27, 22:22   #996
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
masz paczkę
Obmacałam wszystko i jestem pod wrażeniem, mydełka pachną obłędnie, położyłam je na półce w pokoju i jak potem weszłam, to zaatakował mnie przepiękny zapach, taki miszmasz wszystkich trzech, ciepły waniliowy, ale z nutą kolońsko-cytrusowo-miętową, który unosi się w całym pomieszczeniu, normalnie relaks jak nie wiem co

Wypróbowałam mydełko w płynie Druide i również moje dłonie cudnie pachną, a skóra jest milutka w dotyku. Kojarzę, że to Twój hicior do twarzy, obawiam się, że u mnie może za słabo oczyszczać pory, ale jak nie wypróbuję, to sobie nie daruję

Nie mogę się też doczekać peelingu sibu i toniku LN niebawem testy W toniku trochę czuć ten specyficzny zapach manuki, ale jest bardzo delikatny, przemieszany i nie wywierca nosa, zupełnie normalny, w maseczce to zupełnie inna bajka, uderza na wejściu strasznym smrodem.

A masło do ciała organic surge jest mega gęste, wygląda jak kreda

Wszystko niesamowicie zachęca A ten miód pyszny, już przetestowany na kolację, kochana jesteś

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Czas wrócić na wątek.
No! Najwyższa pora!
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora