Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-28, 18:44   #1232
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Powiedz coś więcej Orientowałaś się gdzie kupić najlepiej? Pasek wygodny? Bardzo się przeciera czy jest wytrzymały?

W ogóle dziewczyny-chudzinki, macie zegarki na bransolecie? Bo jeszcze zastanawiam się czy nie kupić np. 2 tańszych, nie mam parcia na markę, pasowałoby mi mieć jak człowiek jeden zwykły złoty na bransolecie, drugi na pasku, obydwa w złocie i czerni, be żadnych kryształków.
Nie wiem jak mam sobie to kupić, mam obwód nadgarstka / ręki w miejscu gdzie noszę zegarek 14cm, zawsze w paskach skórzanych dorabiam sobie dziurki.
Mój przez rok noszenia w ogóle się nie wytarł, wygląda jak nowy. Nie wiem, gdzie kupić najtaniej, ja kupowałam w salonie. Boję się kupować na allegro
Co do zegarków dla chudzinek- ja mam ekstremalnie chude nadgarstki. Mój nadgarstek jest szerokości dwóch męskich palców. Noszę:
Fossil es3110 na najkrótszej bransolecie
Cluse (jest piękny ale lekko się zsuwa)
Marca (ale ten mi się najbardziej zsuwa).
Wszystkie zegarki na bransolecie są za duże, wyglądają okropnie. Jeśli bransoleta jest grubsza, to i tarcza większa, więc wygląda to u mnie źle
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora