Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-18, 12:43   #4876
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kacha_a_a Pokaż wiadomość
Mialam w sierpniu robione ombre, od gory bardzo ciemny braz dol rozjasniany. Fryzjer zmasakrowal mi wlosy, teraz troche boje sie fryzjerow, chce wrocic do naturalnego koloru.

I tu pojawia sie problem, moj naturalny mysi blond w kontrascie z tym prawie czarnym pasem wyglada bardzo zle. Color peel i rossmannowy colourless nie daly rady, minimalnie wybily czerwony pigment, ale nic wiecej .
Czy myslicie, ze jestem w stanie rozjasnic tylko ten srodkowy pas na tyle zeby byl podobny do naturalnego? (ewentualnie jasniejszy).
Nie zalezy mi na czasie, ani na pieknym kolorze na juz. do wakacji moge miec przejsciowe rudosci itd, ale czy w ogole mozliwe jest aby z tego ciemnego az tak rozjasnilo bez totalnego zniszczenia? No i bez ruszania jakos specjalnie odrostow, ewentualnie pasemka, zeby to 'scalic', ale postanowilam- wracam do naturalnych

Widzę, że miałaś do czynienia z Colourles którym robiłaś ? czy powoduje on wzmożone wypadanie włosów ?
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując