Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-15, 19:32   #3181
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Czyli znalazłeś juz coś po tym, jak w ostatnim miejscu dostałeś wypowiedzenie? Jak Ci się pracuje?
Znalazłem niemal od razu. Może z tydzień byłem bezrobotny tylko dlatego, że był długi weekend majowy.
Nie pożegnałem się zbytnio z pracownikami tylko podałem wszystkim rękę- nawet tej wariatce co z nią siedziałem i tyle. Przykro mi trochę było jak na do widzenia szef powiedział mi, że to prze ze mnie nie dogadywałem się z tą kobietą, bo jak twierdził "Ona jest specyficzna i czasem trzeba odpuścić". No tak najlepiej głaskać po główce takie wariatki żeby awantur o byle pierdołę nie robiły. Może to i nawet lepiej, że tak się stało, bo już jej nie widzę i mam nadzieję, że już nigdy jej nie spotkam na swojej drodze. Wiśnienką na torcie było również to, że kazali mi oddać klucz do firmy. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby klucz nie został wyrobiony za moje pieniądze, których oczywiście mi nie zwrócono Jeszcze ten sms od koleżanki z pracy "Musisz oddać w trybie natychmiastowym ten klucz". Nie wiem czy myśleli, że po nocach będę się tam wkradał czy co

W obecnej pracy zarabiam lepiej. Pracownicy są na prawdę ok, gdy im powiedziałem co przechodziłem z tą kobietą z byłej pracy to na prawdę się dziwili, że z nią tyle wytrzymałem.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
A gdzie szukasz ? Przeglądam ogłoszenia, bo czeka mnie prawdopodobnie przeprowadzka i tych ofert jest mnóstwo - można wybierać i przebierać
Najbardziej zależy mi na Krakowie i do niego w pierwszej kolejności celuje. Jeśli się nie uda to będę brał pod uwagę również inne miasta. Ogłoszeń w sumie nie ma aż tak mało, ale nie da się ukryć, że przed wakacjami było ich trochę więcej

Edytowane przez Takion94
Czas edycji: 2018-07-15 o 19:30
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora