Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-15, 20:16   #3183
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez MsLizard Pokaż wiadomość

BTW. Ostatnio sobie myślę, że chciałabym pracować zdalnie. Uważam, że to co robię bez trudno mogłabym wykonywać zdalnie, ale jakoś nie jest to popularne w moim zawodzie, a szkoda. Mam jednak nadzieję, że coś się zmieni w tej materii, bo taka praca mogłaby być bardzo atrakcyjna dla wielu pracowników i niweluje zupełnie zjawisko tzw. złej atmosfery w pracy.
Ja przez ostatnie 5 miesięcy pracowałam zdalnie (1 dzień/tydzień w biurze, reszta z domu; od sierpnia zmieniam firmę i już nie będę mieć takiej możliwości). Z jednej strony fajnie, bo odpadają dojazdy (do biura mam prawie godzinę w jedną stronę, MPK), można przesiedzieć pół dnia przed kompem w piżamie , czy załatwić coś w ciągu dnia (np. odebrać przesyłkę od kuriera). Z drugiej strony - brakowało mi codziennego kontaktu z ludźmi (pomimo tego, że uważam się za introwertyczkę), czasami pojawiało się poczucie, że nigdy z tej pracy nie wychodzę (zwłaszcza, gdy przez kilka dni robiłam nadgodziny i wychodziłam jedynie do sklepu obok ).
Dla mnie najlepszym wyjściem byłaby praca z domu 1-2 dni w tygodniu + biuro blisko domu (max. do 20 minut MPK) - i work life balance zachowany

Takion, fajnie że tak szybko znalazłeś nową pracę - kojarzę Cię z poprzednich wątków, wiem, że bywało ciężko i długo szukałeś - także życzę powodzenia
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora